Запорожская компания "Вельтум" подает в суд на должников: сколько придётся доплатить судебный сбор

Опубликовано: 01.11.2018, 07:23

Запорожская компания "Вельтум" ("WELTUM"), которая отвечает за вывоз мусора, предупреждает абонентов о том, что намерена подавать в суд на должников. В компании также отмечают, что судебный сбор добавит к долгу еще 176 гривен, и советуют обратиться за реструктуризацией.
 
Об этом идет речь в письме пресс-службы компании.
 
"До уваги споживачів!
 
ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» як виконавець послуг із вивезення та захоронення твердих побутових відходів в м. Запоріжжя, наголошує на необхідності своєчасної оплати спожитих населенням міста послуг.
 
На сьогоднішній день загальна заборгованість мешканців міста перед ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» за спожиті послуги з вивезення твердих побутових відходів складає 36,8 млн. гривень. 
 
Згідно Житлового та Цивільного кодексів України, Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний своєчасно та в повному обсязі сплачувати кошти за спожиті комунальні послуги. Відповідно до ст. 15 Закону України «Про відходи» громадяни зобов’язані вносити в установленому порядку плату за користування послугами підприємств, установ та організацій, що займаються перевезенням i захороненням відходів. Невиконання зазначеного обов’язку є порушенням законодавства України. 
 
Для вирішення проблеми постійного збільшення заборгованості населення, ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» розпочата активна робота по стягненню заборгованості в судовому порядку.
 
Сьогодні в Україні справи із стягнення заборгованості зі сплати комунальних послуг розглядаються у рамках наказового провадження відповідно до статей 160-173 Цивільного процесуального кодексу України. За підсумками розгляду заяви видається особлива форма судового рішення – судовий наказ, який є виконавчим документом і початком роботи для виконавчої служби. Судовий збір за видання судового наказу на цей час складає 176,20 грн., сплата якого судом покладається на боржника. Повідомляємо, що також може бути нарахована пеня та сума боргу з урахуванням індексу інфляції та 3% річних. В разі стягнення заборгованості в примусовому порядку, додатково боржником сплачується виконавчий збір у розмірі 10% від суми заборгованості.
 
Тому наголошуємо, що в разі стягнення заборгованості виконавчою службою за судовим наказом, борг споживача за послуги збільшується на 176,20 грн. судового збору та 10% виконавчого збору.
 
Механізмом досудового врегулювання питання погашення заборгованості за спожиті комунальні послуги є її реструктуризація. Для реструктуризації заборгованості громадяни мають звернутися до підприємства-надавача послуг та укласти з ним договір про щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за житлово-комунальні послуги.
 
Тож, шановні мешканці нашого міста, щоб уникнути примусового стягнення заборгованості, просимо вас вчасно розраховуватися за житлово-комунальні послуги, погашати заборгованість за попередні періоди та не допускати накопичення заборгованості у майбутньому", - говорится в письме.
 
Напомним, в октябре  «Вельтум» купил новую технику для вывоза мусора, а в сентябре Буряк заверил, что тариф на вывоз мусора не изменится: в тексте проголосованного решения указано другое.
 
По материалам: 061.ua

Новости по теме:
Жителям частного сектора Запорожья раздадут 280 тысяч фирменных пакетов для ТБО
Запорожская ОГА – крупнейший должник Приднепровской ж/д
В Запорожье ищут свидетелей поджогов мусорных контейнеров
Запорожская область опять на грани отключения газа
Жителям частного сектора Запорожья не хватает выделенной тары на вывоз мусора
В Запорожье подорожал вывоз мусора
Комментарии

ВКонтакте
Facebook ()

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

21.04.2019, 17:18
В Запорожье наблюдатели застали членов УИК за подписыванием пустых протоколов
21.04.2019, 17:10
Запорожская полиция зафиксировала 34 сообщения об нарушениях закона в день голосования
21.04.2019, 14:26
В Запорожье бюллетень пытались получить по загранпаспорту, также зафиксирован подвоз избирателей
21.04.2019, 13:32
Еще один житель Запорожской области не донес бюллетень до урны
21.04.2019, 13:04
ОПОРА: В Запорожье избиратель утверждает, что его бюллетень выдали другому
21.04.2019, 12:50
В Запорожской области уже проголосовали 24,62% избирателей

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире